Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Adobe Photoshop CS3 - wersja beta już jest!

Adobe Photoshop CS3 - wersja beta już jest! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe mp3 Firma Adobe udostępniła dzisiaj do pobrania najnowszą wersję beta swojego sztandarowego produktu Photoshop CS3 przeznaczonego do profesjonalnej edycji obrazów.
Photoshop CS3 wydany jest w wersji uniwersalnej (ang. universal binary), co pozwoli użytkownikom Mac'ów na procesorach Intel w pełni cieszyć się możliwościami tej aplikacji. Według zapowiedzi producenta jest to najsprawniej i najwydajniej działająca wersja wydana na Mac'a.

Do największych zmian w wersji CS3 należeć mają m. in. nowy wygląd interfejsu wykonanego na wzór najnowszego After Effects 7. Prócz dużej swobody w organizacji interfejsu (m.in. zmiana jasności interfejsu, zwijanie i rozwijanie palet) dużą modyfikację przejdzie pasek narzędziowy, który będzie można skonfigurować w tryb jednokolumnowy.

Kolejną duża zmiana to umożliwienie nakładania filtrów identycznie jak style warstw oraz wykorzystanie do tego celu kart graficznych ATI/NVIDIA we współpracy z procesorem. CS3 to również modyfikacje pracy z video, mianowicie z pojedynczymi klatkami bezpośrednio importowanymi i eksportowanymi z Adobe Premiere czy After Effects, kolekcja nowych narzędzi pomiarowych, edycja tekstur importowanych, trójwymiarowych obiektów oraz Device Library pozwalający na podgląd w wirtualnych odpowiednikach mobilnych urządzeń.

Najnowszą testową wersję aplikacji Photoshop CS3 można pobrać ze strony producenta. By używać wersji testowej dłużej niż dwa dni należy posiadać licencje na jeden z następujących produktów: Photoshop CS2, Creative Suite 2, Production Studio, Adobe Web Bundle, Adobe Video Bundle. Po instalacji należy wpisać numer seryjny CS3 beta, który można wygenerować wypełniając formularz pod adresem adobe.com/go/photoshopcs3beta_serialnumber.

Beta jest dostępna tylko w języku angielskim, przy czym wszystkie wersje językowe kwalifikują się do udziału w testach beta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo. Premiera finalnej wersji Photoshop CS3 planowana jest w drugim kwartale 2007.

Źródło: Adobe

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: