Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Skype 3.0

Skype 3.0 - 3.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
cracki do gier Właśnie ukazała się nowa wersja popularnego komunikatora internetowego pozwalającego na darmowe rozmowy głosowe pomiędzy jego użytkownikami. W nowym Skype znajdziemy między innymi publiczne czaty i gry online.
Właśnie ukazała się nowa wersja popularnego komunikatora internetowego pozwalającego na darmowe rozmowy głosowe pomiędzy jego użytkownikami. W nowym Skype znajdziemy między innymi publiczne czaty i gry online.

Funkcja publicznych czatów pozwala na proste prowadzenie wieloosobowych rozmów i dyskusji pomiędzy osobami o podobnych zainteresowaniach. Może być to bardzo przydatne także dla firm zatrudniających zdalnych, lub często podróżujących pracowników. Kolejna funkcja, gry online, umożliwia granie w proste gierki z osobami z którymi aktualnie rozmawiamy. Program doczekał się także odświeżonego, wygodniejszego interfejsu.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: