Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Alcohol 120% i Daemon Tools - do pobrania

Alcohol 120% i Daemon Tools - do pobrania - 4.3 out of 5 based on 31 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Alcohol 120% i Daemon Tools - do pobraniaPodglądając czego szukacie na Portal24h.pl natknąłem się na dwa programy: Alcohol 120% i Daemon Tools Służą one do obsługi obrazów płyt CD/DVD. Postanowiłem obydwa dodać do działu Darmowe Programy (Nagrywanie płyt CD/DVD). Oczywiście są one w najnowszych wersjach. Alcohol 120% jest w polskiej wersji, a Daemon Tools niestety nie posiada działającego spolszczenia.

Alcohol 120% - opis programu:
Alcohol 120% łączy w sobie cechy programu przeznaczonego do nagrywania płyt oraz emulatora napędów CD/DVD. Program umożliwia tworzenie zapasowych kopii płyt CD oraz DVD (na CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW/DVD-RAM i DVD+RW). Alcohol 120% tworzy również kopie płyt zabezpieczonych technologiami: Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5. Za pomocą aplikacji można tworzyć wirtualne napędy (do 31) na dysku co pozwala na odtwarzanie bez konieczności posiadania/wkładania płyty.


Daemon Tools - opis programu:
Jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych programów do tworzenia wirtualnych napędów CD/DVD wraz z możliwością emulacji technologii zabezpieczeń takich jak Safedisc, Securom, Laserlock, CDCOPS, StarForce i Protect CD (i innych). Jest to bardzo przydatne w przypadku programów lub gier, które do poprawnej pracy wymagają stale umieszczonej w napędzie instalacyjnej płyty CD. Program instaluje się w zasobniku systemowym (tray) paska zadań skąd w prosty sposób może być obsługiwany. Umożliwia zamontowanie do 4 wirtualnych napędów CD-ROM/DVD-ROM. Najnowsza wersja, w dalszym ciągu jest darmowa (do prywatnego użytku) lecz domyślnie instaluje komponenty reklamowe adware (można je jednak wyłączyć). Najnowsza wersja posiada pełne wsparcie dla systemu Vista.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: