Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Firefox 3.5 PL - do pobrania

Firefox 3.5 PL - do pobrania - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Firefox Firefox 3.5 PL to najnowsza wersja przeglądarki internetowej opartej na silniku Gecko 1.9 cenionym przez wielu użytkowników na całym świecie, głównie za szybkość i niemal pełną obsługę standardów internetowych rekomendowanych przez W3C. Firefox to przede wszystkim prostota obsługi, blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach czy zintegrowany menadżer pobierania plików z obsługą wznawiania. Wszystko to jest możliwe dzięki pracy wielu użytkowników tworzących tak rozszerzenia (pluginy) poszerzające możliwości aplikacji o np. wykonywanie popularnych komend (wstecz, odśwież itp.) za pomocą gestów myszy, integrację z akceleratorami pobierania plików, przyspieszanie otwierania stron WWW, powiadamianie o nowych wiadomościach pocztowych, sprawdzanie pisowni i dużo więcej.

W wersji trzeciej ponadto rozwinięto mechanizm ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, dodano menadżera profili kolorów oraz wsparcie dla certyfikatów Extended Validation SSL i modułu kontroli rodzicielskiej systemu Windows Vista, a także wiele innych. Przepisano także zupełnie od nowa mechanizm odpowiedzialny za zarządzanie pamięcią, dzięki czemu nowy Lisek nie pobiera tak dużo pamięci RAM jak swój poprzednik. Pojawił się ponadto tryb prywatny, który ma na celu zapewnienie prywatności użytkownikom. Korzystanie z nowego trybu powoduje, że wszystkie dane, jak historia odwiedzanych stron, nazwy użytkowników, hasła, zapytania realizowane za pomocą paska wyszukiwania, ciasteczka, jak również lista pobieranych plików nie zostają zachowywane. Przeglądarka działająca w trybie prywatnym nie używa również pamięci podręcznej (cache).

Pobierz program z Darmowe Programy arrow Internet arrow Przeglądarki stron WWW:
- Mozilla Firefox 3.5 PL

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: