Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Plants vs Zombies spolszczenie do gry od Iron Squad

Plants vs Zombies spolszczenie do gry od Iron Squad - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2 głosy)

plants vs zombies spolszczenie do gryPo miesiącach ciężkiej pracy grupa Iron Squad opublikowała spolszczenie do znakomitej gry Plants vs Zombies. Polonizacja jest banalnie prosta w instalacji, gdyż wszystko zostało zawarte w bardzo prostym instalatorze, który dokona wszystkich czynności niezbędnych do poprawnej aplikacji polskiego języka. Spolszczenie zostało przystosowane do edycji Game of the Year w najnowszej wersji dostępnej w systemie Steam. Gra w innych wersjach niż GOTY nie jest do końca przetłumaczona, co wynika z ograniczenia wcześniejszych wersji niż GOTY, dlatego polecane jest używanie wersji pochodzącej z platformy Steam.

Plants vs. Zombies to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku tower defense, polegających na obronie własnego stanowiska przed nacierającymi hordami przeciwników. W tym przypadku są to zabawne zombie, które za cel obrały sobie domostwa ludzi. Zadaniem gracza jest obrona strategicznego punktu, a odbywa się to na trawniku, w którym rozstawiamy armię uroczych kwiatków i roślin. Przed samymi zombiakami można się bronić, rozstawiając strażników za specjalne słoneczka, które zdobywamy i produkujemy w trakcie rozgrywki. Plants vs. Zombies jest grą stosunkowo prostą i przystępną, co przyniosło jej dużą popularność wśród graczy.

plants-vs-zombies-spolszczenie-gry 01plants-vs-zombies-spolszczenie-gry 02plants-vs-zombies-spolszczenie-gry 03plants-vs-zombies-spolszczenie-gry 04 

Pobierz spolszczenie do gry Plants vs Zombies:
darmowe gry do pobrania Plants vs Zombies spolszczenie do gry
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Więcej o samym spolszczeniu:
- http://ironsquad.pl/news304/aktualizacja-spolszczenia-plants-vs-zombies-juz-dzis/


Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: