Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Zaktualizowane spolszczenie Alice: Madness Returns - lepszy rydz niż nic!

Zaktualizowane spolszczenie Alice: Madness Returns - lepszy rydz niż nic! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

alice-madness-returns-spolszczenie-do-gryTheHumanitarnyPL zmotywowany przez graczy zdążył już zaktualizować opublikowane kilka dni temu spolszczenie do Alice: Madness Returns. Nadal nie jest ono kompletne, ale "lepszy rydz niż nic" ;). W opisie spolszczenia dostepny jest link do szczegółowej instrukcji instalacji gry w formie wideo, może autor przy następnej wersji spolszczenia pokusi się o prosty dla graczy instalator? Jako jedyny portal mamy okazję publikować spolszczenia do gry Alice: Madness Returns, więc zachęcamy do jego oceniania i komentowania!

Pobierz spolszczenie do gry Alice: Madness Returns:
darmowe gry do pobrania Alice: Madness Returns
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Warto też na bieżąco śledzić dyskusję nt. spolszczenia:
www.portal24h.pl/forum/spolszczenie-alice-madness-returns-t19289.html

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: