Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nie będzie polskiej wersji Bioshocka: Infinite od Cenegi!

Nie będzie polskiej wersji Bioshocka: Infinite od Cenegi! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

do.pobrania.Bioshocka.Infinite.spolszczenia.do.gryJeszcze zeszłego roku cieszyliśmy się z informacji o wydaniu gry Bioshock: Infinite w polskiej wersji językowej (spolszczenie typu kinowego) na wszystkich 3 platformach sprzętowych (PC, PS3, Xbox 360). Dość zaskakująco jednak polski wydawca gry, firma Cenega poinformowała, że choć "Polacy nie gęsi i swój język mają" to wydanie premierowe gry w naszym kraju nie będzie posiadało języka polskiego! Zatem chyba pozostaje Wam drodzy Gracze przyspieszony kurs języka angielskiego?

Nie wiadomo co było powodem wycofania się z polonizacji. Czy gra kiedykolwiek zostanie jednak przetłumaczona przez polskiego dystrybutora, tego też nie wiadomo.

Dobra wiadomość jednak jest taka, że w ramach pocieszenia do każdej zakupionej w Polsce gry Bioshock Infinite dostaniemy kod dostępu do tzw. "Season Pass" wartego ok. 80 zł, czyli kilka dodatków DLC, które zostaną wypuszczone po premierze. Więc jak tylko będziecie rozumieli angielską fabułę gry, to zapewne będziecie z darmowych DLC zadowoleni ;) A jak nie? To zaglądajcie na nasz portal, być może ktoś z fanów gry wyda spolszczenie zawstydzając nie pierwszy i nie ostatni raz polskich dystrybutorów gier! ;)

Źródło: Cenega

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: