Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Dział Kody Do Gier oraz nagłówki RSS

Dział Kody Do Gier oraz nagłówki RSS - 3.7 out of 5 based on 6 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

darmowe kody do gier PCUaktualnienia wymagał dział Gry/Tajne kody do gier
Przypominam, że w nim znajdziecie adres do darmowej strony z największą bazą kodów do gier PC oraz na platformy sprzętowe: Playstation, Playstation 2, Playstation 3, Sega, Nintendo 64, Nintendo DS, DVD, Gameboy Advance, Gameboy Color, N-Gage, Nintendo DS, Xbox, XBox 360, Gamecube, Dreamcast, Super Nintendo, Sony PSP

Jest tam również darmowy program, który zawiera kody do ponad 11100 gier! Nie ma żadnej polskiej strony, na której byłoby więcej kodów do gier. Jeżeli kłamię to wystarczy podać w komentarzach adres do takiej strony.


Na razie w celach testowych dodałem na stronę czytnik wiadomości RSS 2.0 i ATOM. Ten drugi format jest bardziej nowoczesny i z niego polecam korzystać. Będzie wyświetlanych 5 ostatnich newsów ze strony głównej Portal24h.pl. Wszystkim, którzy nie wiedzą, do czego ten mechanizm służy, wyjaśniam w skrócie: nowoczesne przeglądarki typu Opera lub Firefox obsługują te formaty i dzięki temu można czytać newsy z danej strony bez wchodzenia na nią.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: