Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Komponent do Zakładów MŚ 2006 - wyłączony

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

toolsWasze zainteresowanie typowaniem wyników meczów MŚ 2006 przerosło moje oczekiwania. Niestety mimo tego, iż strona jest na mocnym serwerze nie wytrzymał takiego obciążeni i serwer odmówił poszłuszeństwa, przez co cała strona Portal24h.pl przestała działać. Spowodowane jest to tym, iż autor tego komponentu MŚ 2006 nie zooptymalizował go pod kątem tak dużej strony jaką jest Portal24h.pl i dużej liczby osób typujących mecze. Mam nadzieję, że wyjdzie jak najszybciej stosowna poprawka usuwająca błędy i będziecie mogli typować na nowo mecze! nie wiem czy poprawka wyjdzie dzisiaj, jutro, tydzień czy w ogóle wyjdzie! Nic na to nie moge poradzić.

W związku z powyższym zostałem zmuszony do całkowitego wyłączenia rozgrywek MŚ 2006 do odwołania. Wszystkich zawiedzonych Użytkowników Portal24h.pl przepraszam!

 

Małe info: nikt poprawnie nie wytypował meczu otwarcia Niemcy:Kostaryka! Najbliżej typowaliście wynik 4:1 (do przerwy 3:1)

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: