Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Przekąska w przerwie między meczami

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

nowe programy do pobrania za darmoNajnowsze darmowe programy do pobrania:
- nLite 1.0 RC8 PL
Aplikacja umożliwiająca tworzenie startowych płyt CD, bez zbędnych komponentów. nLite umożliwia utworzenie płyty instalacyjnej systemów Windows 2000, XP i 2003, nie zawierającej Internet Explorer, Windows Media Playera, MSN Explorera, Messengera, Outlooka ale również usług i programów, których na co dzień nie używamy, jednak które są domyślnie instalowane wraz z systemem. Program umożliwia stworzenie płyty instalacyjnej zintegrowanej z Service Packiem. Jedną z dodatkowych opcji programu jest możliwość wstawienia własnego klucza instalacyjnego lub zmiany nazwy folderu gdzie będzie instalowany system (domyślnie Windows). Oprócz wyrzucania możemy także dodać do instalatora poprawki: Service Pack, Sterowniki, Hotfixy, Tweaks, Patches i inne.

- Gadu-Gadu Banner Killer
Program do usuwania banerów reklamowych, okien z reklamą oraz blokowania transferu reklam we wszystkich wersjach Gadu-Gadu. Przekonacie się jak może być piękne życie bez reklam!

- WinRAR 3.60 beta 4 PL
Najnowsza wersja programu służacego do zmniejszania objętości plików poprzez spakowanie je.

Spolszczenia do gier:
The Sims 2
The Sims 2: Nocne Życie (The Sims 2: Nightlife)
The Sims 2: Na Studiach (The Sims 2: University)
The Sims 2: Rozrywka rodzinna - akcesoria (The Sims 2: Family Fun Stuff)
The Sims 2: Własny Biznes (The Sims 2: Open for Business)

Abyście nie przegapili transmisji żadnego meczu dodałem w menu Aktualności/Transmisje TV MŚ 2006 - spis wszystkich meczów i godziny w jakich są one transmitowane w danej TV oraz wyniki rozegranych spotkań.

Zarejestrowani Użytkownicy na pewno spostrzegli już w prawym menu "Ciekawostki z Mistrzostw Świata", które dodałem dzisiaj.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: