Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

GMail już bez zaproszeń

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
GMailOd dzisiaj popularna usługa poczty elektronicznej GMail jest już dostępna dla wszystkich polskich użytkowników bez konieczności posiadania zaproszeń. Również od dziś dostępna jest aplikacja Dokumenty i Arkusze Google w języku polskim.
GMail to bezpłatny system pocztowy oferujący konta o dużej pojemności (aktualnie 2,8GB), posiadający wbudowaną wyszukiwarkę i bardzo wygodny interfejs WWW. Prócz tego, GMail automatycznie grupuje wiadomości w wątki, pozwala także na tworzenie rozbudowanych filtrów i etykiet, w oknie poczty znaleźć można także wbudowany komunikator zgodny z Jabberem.

Dokumenty i Arkusze Google (Google Docs and Spreadsheets) to dostępna od października ubiegłego roku usługa oferująca edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny dostępny poprzez przeglądarkę WWW, pozwalająca między innymi na wieloosobową edycję dokumentów oraz import i eksport do popularnych formatów. Dostępność spolonizowanego interfejsu z pewnością przyczyni się do ułatwienia pracy, zwłaszcza dla początkujących użytkowników.

Źródło: Google

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: