Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Google uruchamia video chat dla Gmail

Google uruchamia video chat dla Gmail - 4.3 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier

11 listopada Gmail otrzymało nową funkcjonalność - video chat. Zachodnie serwisy z miejsca zaczęły wieszczyć, że kres Skype’a jest bliski.

Aby móc korzystać z video chatu należy zainstalować odpowiedni plugin do swojej przeglądarki. A następnie zrestartować program. I gotowe, choć nie mam pojęcia gdzie dokładnie został zainstalowany plugin ani jak go wyłączyć.

Aby rozpocząć nadawanie przekazu wideo należy w Gmailu rozpocząć z kimś rozmowę i wybrać opcję “Video chat”. Podobnie jak w przypadku normalnego chatu w Gmailu okno może albo pozostać “przylepione” do naszej poczty, albo możemy oglądać je w oddzielnym oknie z możliwością włączenia trybu pełnoekranowego.


Czy Gmail Video Chat jest w stanie zjeść, zabić, stłamsić, zdeptać konkurencje? Pewnie tak, skoro już teraz istnieją ludzie, którzy rezygnują z tradycyjnych komunikatorów internetowych na rzecz użerania się z małymi okienkami Chatu w Gmailu. Kolejna usługa w jednym miejscu, z tą samą listą kontaktów, na pewno zadowoli co mniej wymagających użytkowników. Jak na razie jednak plugin nie pozostawia zbyt wielu możliwości jeśli chodzi o opcje i ustawienia. na

podstawie:
Mashable
Gmail Video Chat
vbeta.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: