Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Zegarek monitorujący sen

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe usuwanie simlockaPrzypominający zwykły zegarek - Sleeptracker w rzeczywistości jest urządzeniem, monitorującym sen użytkownika i ułatwiającym poranne wstawanie, dobierając częstotliwość sygnału budzika do odpowiedniej fazy snu.
Użytkownik zegarka Sleeptracker jest poinformowany m.in. o częstotliwości następowania po sobie kolejnych etapów snu, ilości wybudzeń i łącznym czasie głębokiego snu. Jedną z zalet zegarka Sleeptracker, jest zdolność do wybierania najlepszego momentu uruchomienia sygnału budzika, aby wstawanie o określonej przez użytkownika godzinie było łatwiejsze.

Urządzenie monitorujące sen o nazwie Sleeptracker cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród konsumentów. Jego cena detaliczna wynosi 149 dol. i jest on dostępny w sklepach internetowych.

Źródło: 4press

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: