Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Gmail z obsługą skórek

Gmail z obsługą skórek - 4.8 out of 5 based on 13 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierFirma Google przyzwyczaiła już użytkowników Gmaila do nieustannych prac nad udoskonalaniem oferowanej przez siebie usługi. O ile od jakiegoś czasu koncern z Mountain View skupia się nad zwiększeniem użyteczności Gmaila, tak teraz przygotował coś także "dla oka". Mowa o nowej funkcjonalności, która pozwala na obsługę tzw. skórek.

Poza samą funkcją, która umożliwia dostosowanie wyglądu usługi według własnych upodobań twórcy przygotowali również 30 gotowych motywów graficznych. Stworzone one zostały z myślą o użytkownikach w różnych przedziałach wiekowych i o różnych zainteresowaniach - świadczy o tym m.in. kolorystyka i elementy graficzne. Co ciekawe, oprócz wprowadzenia nowych styli, modyfikacji poddany został także standardowy motyw graficzny, który obecnie wydaje się "lżejszy" i znacznie bardziej przejrzysty.

Na chwilę obecną obsługa stylów nie jest dostępna dla polskich użytkowników Gmaila, jednak według zapowiedzi twórców nowa funkcja w najbliższym czasie pojawić się ma we wszystkich wersjach językowych usługi. Znaleźć ją będzie można w ustawieniach na zakładce Skórki (Themes).

Na podstawie:
Gmail Blog
dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: