Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Kolejna kara za neostradę

Kolejna kara za neostradę - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
cracki do gierW sobotę 16 grudnia informowaliśmy, że w świetle ogłoszenia przez TP S.A. wysokości "opłaty za utrzymanie łącza" jaką mieliby być obciążani abonenci neostrady, którzy nie chcą korzystać z usług telefonicznych oraz wypowiedzi Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anny Streżyńskiej, która stwierdziła, że nowy "cennik" jest nie do zaakceptowania, walka pomiędzy UKE, a TP S.A. trwać będzie nadal.
W sobotę 16 grudnia informowaliśmy, że w świetle ogłoszenia przez TP S.A. wysokości "opłaty za utrzymanie łącza" jaką mieliby być obciążani abonenci neostrady, którzy nie chcą korzystać z usług telefonicznych oraz wypowiedzi Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Anny Streżyńskiej, która stwierdziła, że nowy "cennik" jest nie do zaakceptowania, walka pomiędzy UKE, a TP S.A. trwać będzie nadal.

Dziś te podejrzenia się potwierdziły. UKE opublikował oficjalną informację pod wiele znaczącym tytułem "Będzie kolejna kara za neostradę". Wg UKE koszt utrzymania łącza powinien być wliczony w cenę usługi neostrada, natomiast wg UKE koszt nie dość, że doliczany jest osobno to jeszcze obciążony został marżą w wysokości szacowanej na 50 %.

Źródło: TP S.A.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: