Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowe spolszczenia gry Sins of a Solar Empire: Rebellion dla wersji 1.5

Nowe spolszczenia gry Sins of a Solar Empire: Rebellion dla wersji 1.5 - 3.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

sins.solar.empire.rebelion.spolszczenieeOd autora spolszczenia gry Sins of a Solar Empire: Rebellion otrzymaliśmy jego najnowszą wersję. Nowa wersja spolszczenia jest kompatybilna z patchem oznaczonym jako 1.5 i zawiera również tłumaczenie DLC o nazwie "Forbidden Worlds". Zapraszamy do pobierania spolszczenia do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion oraz do jego oceniania i komentowania!

Pobierz spolszczenie do gry Sins of a Solar Empire: Rebellion:
darmowe gry do pobrania Sins of a Solar Empire: Rebellion
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: