Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie Walking Dead: 400 Dni - teraz zrozumiesz w pełni grę!

Spolszczenie Walking Dead: 400 Dni - teraz zrozumiesz w pełni grę! - 3.6 out of 5 based on 54 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

the-walking-dead-400-days-spolszczenie-do-gryThe Walking Dead: 400 Days to rozszerzenie DLC do epizodycznej gry przygodowej studia Telltale Games. Wprowadza ono do podstawowej wersji gry całkiem nowy rozdział opowiadający o pierwszych 400 dniach infekcji i zawiera pięć oddzielnych historii, z których każda poświęcona jest innej osobie. Od teraz możecie grać również w to DLC po polsku!

Pobierz spolszczenie do gry Walking Dead: 400 Days:
darmowe gry do pobrania Walking Dead: 400 Days, The
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz je opisać na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. GRAJ Z NAMI PO POLSKU!


UWAGA!

Autorzy spolszczenia przyznają, że może być ono nielegalne, gdyż nie otrzymali oni zgody twórców gry na jego tłumaczenie i rozpowszechnianie (a wg prawa taka zgoda jest wymagana). Dlatego nie możemy publikować tego spolszczenia na łamach naszego serwisu. Plik pobierasz z zewnętrznego serwera, gdzie zostało umieszczone przez życzliwego Internautę. Portal24h.pl nie odpowiada więc za plik z tym spolszczeniem, jego prawidłowe działanie, ewentualne wirusy itp., informujemy tylko o tym spolszczeniu.
Wypowiedź jednego z autorów spolszczenia o nicku Johnny potwierdzająca zaistniałą sytuację:
http://satpic.ru/images/dozBR.jpg

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: