Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Kadu 0.5.0

Kadu 0.5.0 - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierPo ponad półtora roku od ostatniego głównego wydania (0.4.0) i rok od ostatniej stabilnej wersji (0.4.3) ukazała się nowa wersja Kadu – najpopularniejszego klienta sieci Gadu-Gadu pod Linuksa.

Pełna lista zmian w nowej wersji jest bardzo długa, z najważniejszych nowości wymienić należy nowe okno przesyłu plików, usprawnione dokowanie, poziomy zaawansowania w oknie konfiguracji oraz szybsze ładowanie historii rozmów i obrazków. Znacznie zmodyfikowano także "wnętrze" aplikacji, wkrótce spodziewać można się obsługi nowych protokołów, powstało także kilka nowych modułów rozszerzających funkcjonalność.

Prócz tego mamy pełni konfigurowalne paski narzędzi w głównym oknie, oknie szukania i oknie rozmowy, możliwość zmiany wyglądu okna rozmowy (także za pomocą własnoręcznie tworzonych stylów), nowy zestaw emotikon na wolnej licencji i możliwość ustawienia obrazka w tle listy kontaktów.

Więcej informacji na temat nowej wersji Kadu na stronie twórców, z której pobrać można pakiety dla najpopularniejszych dystrybucji Linuksa.


Źródło: Kadu

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: