Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

WobZip.org dekompresja plików online

WobZip.org dekompresja plików online - 4.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gierI kolejny wielki sukces – ktoś wpadł na pomysł, że zamiast produkować kolejne narzędzie do dekompresowania plików ZIP i innych, można stworzyć aplikację on-line do tego samego. Działa bez instalacji, bez problemów na komputerach gdzie mamy konto z ograniczeniami, nie pozwalającymi instalować aplikacji - to właśnie WobZip.org.

WobZip.org to na prawdę najprostszy chyba sposób na to, żeby rozpakować archiwa 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR, RAR, CAB, ISO, ARJ, LZHCHM, Z, CPIO, RPM, DEB oraz NSIS. Maksymalna wielkość pliku jaki możemy załadować do serwisu to 100MB. Dodatkowo, zamiast wskazywania pliku u siebie na dysku, można podać adres URL wskazujący na plik, który chcemy rozpakować.

WobZip.org zapewnia również nieco bezpieczeństwa, skanując rozpakowywane pliki za pomocą antywirusowego programu BitDefender.

Źródło: Softpedia

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: