Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Duke Nukem Forever - jest jest jest w prima aprilis!

Duke Nukem Forever - jest jest jest w prima aprilis! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

dnf_visualWydawcy gry Duke Nukem Forever po 12 lat przekładania kolejnych terminów premiery tej gry niespodziewani wybrali za dzień prawdziwej premiery dzień żartów - 1 kwietnia! W ten dziwny sposób chyba postanowili podtrzymać żartobliwe poczucie humoru głównego bohatera gry? Gra jest już od kilka godzin dostępna na torrentach (niestety), a na półkach sklepowych największych hipermarketów, jak podaje polski dystrybutor firma Cenega Poland powinna pojawić się już dziś późnym popołudniem. Na zdjęciu obok znajdziecie najbardziej wypasioną wersję dostępną w sprzedaży. Nigdy bym się nie spodziewał że jednak wydadzą tę grę i nadal nie mogę w to uwierzyć!

Użytkownik z naszego Forum o nicku AdaśBoy jest już w trakcie grania w Duke Nukem Forever i zamieścił nawet kilka screenów z samej rozgrywki:

270645d34c72bccd

Więcej fotek i informacji znajdziecie w jego temacie na Forum o tytule:
Gram w Duke Nukem Forever!!!

//Aktualizacja 2 kwiecień:
Oczywiście był to tylko nasz prima aprilisowy żart! ;) 

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: