Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

FreeBSD 6.2 RC2

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia Pojawiła się kolejna wersja Release Candidate popularnego uniksowego systemu operacyjnego FreeBSD nadającego się zarówno do zastosowań serwerowych jak i na biurko.
W najnowszej wersji FreeBSD 6.2 RC2 twórcy skupili się przede wszystkim na poprawieniu błędów wykrytych w poprzednim wydaniu. Zmiany dotyczą miedzy innymi aktualizacji sterowników urządzeń, poprawiono również błędy znajdujących się w kernelu. Wersja RC2, jak można przeczytać w oficjalnym ogłoszeniu jest ostatnią wersją Release Candidate. Stabilnego FreeBSD 6.2 można się spodziewać w przeciągu dwóch tygodni.

Lista serwerów z których można pobrać najnowszą testową wersję dystrybucji FreeBSD 6.2 RC2 dostępna jest na stronie projektu. Przypominamy, że opisywany FreeBSD to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

Źródło: FreeBSD

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: