Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Według TVN24 Polacy w kilka godzin przeczytali raport MAK - bzdura miesiąca?

Według TVN24 Polacy w kilka godzin przeczytali raport MAK - bzdura miesiąca? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

sonda_raport makTVN24 właśnie opublikowało o godz. 20:34 wyniki sondażu przeprowadzonego dzisiaj (!), w którym zadało pytanie ankietowanym: "czy przekonują Pana/Panią powody wykazane przez MAK w swoim raporcie jako główne przyczyny katastrofy lotniczej w Smoleńsku?".

Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie świadomość, że praktycznie żaden ankietowany nie przeczytał jeszcze raportu. Przypomnijmy, że raport został opublikowany przez MAK dzisiaj około południa w wersji rosyjskiej i angielskiej. Wersja angielska zawiera 184 strony. Przypomnijmy też, że Polacy praktycznie nie czytają książek, bo nie mają na to czasu i ochoty, jak zatem znaleźli czas aby w kilka godzin przeczytać raport?  Skąd u nich taka umiejętność szybkiego czytania, skoro nie trenują czytania? A jeżeli ankietowany nie przeczytał  raportu, to dlaczego twierdzi, że przekonują go dowody zawarte w nim? Jeżeli jednak ktoś przeczytał całość, to czy była to wersja angielska czy rosyjska? Bo polskiej na razie brak!

Wyniki ankiety TVN24:
"24 proc. ankietowanych odpowiedziało, że "zdecydowanie nie", a 31 proc., że "raczej nie".
Przyczyny katastrofy wskazane przez MAK przekonują całkowicie 15 proc. respondentów, a "raczej przekonanych" o ich prawdziwości jest 27 proc. Trzy proc. pytanych osób nie miało zdania.


Czy można sądzić, że zaledwie 3% osób jest świadomych, że nie przeczytało raportu, więc nie może się wypowiedzieć nt. przyczyn katastrofy wskazanych przez MAK w raporcie?

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: