Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad o spolszczeniu GTA V - jeżeli polski wydawca nie da rady to my je zrobimy za darmo!

Iron Squad o spolszczeniu GTA V - jeżeli polski wydawca nie da rady to my je zrobimy za darmo! - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Iron Squad podsumował pierwszy tydzień od premiery spolszczenia GTA IV: The Lost and Damned, czego wynikiem jest ponad 3 tysiące pobrań i zainteresowanie wielu portali, zarówno komercyjnych, jak i fanowskich. Tłumaczenie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez graczy, a mimo to - zespół pracuje już nad jego ulepszeniem. Na stronie IS poinformowano, że trwają prace nad wersją 1.1, która powinna zostać opublikowana w najbliższym czasie.

Zespół poruszył też kwestię zapowiedzi GTA V. Na jakiekolwiek jednoznaczne ustalenia jeszcze za wcześnie, jednak Iron Squad już wstępnie zadeklarował, że jeśli polski wydawca nie zdecyduje się na lokalizację gry, to panowie z IS wezmą to wyzwanie na własne barki. Na dowód przetłumaczyli już zwiastun piątej części GTA, który możecie obejrzeć poniżej. O wszelkich nowościach w tej sprawie będziemy informowali na bieżąco.

Dowiedz się więcej:
www.ironsquad.pl/news211/tydzien-po-premierze-spolszczenia-gta-iv-the-lost-and-damned/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: