Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad - wybierz grę, która powinna zostać spolszczona!

Iron Squad - wybierz grę, która powinna zostać spolszczona! - 2.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

spolszczenia do gier30 grudnia 2010r. zespół Iron Squad obchodzi 6-lecie istnienia na scenie amatorskich polonizacji gier. Jak dotąd to najstarsza grupa tego typu i jedyna, która od czasu powstania działa bez przerw. Taki dzień to dobra okazja na podsumowania, lecz w tym roku wyjątkowo podsumowanie piszą sami gracze. Specjalnie na tą okazję członkowie IS przygotowali ankietę w której możecie ocenić funkcjonowanie zespołu, ich projekty, ale przede wszystkim - wybrać grę, która Waszym zdaniem powinna zostać spolszczona. Ankietę znajdziecie pod tym adresem: www.ironsquad.pl/ankieta.php

Dla przypomnienia, Iron Squad jest 25-osobowym zespołem zajmującym się tworzeniem amatorskich polonizacji gier komputerowych. Mają na swoim koncie spolszczenia do licznych modyfikacji gier z serii Jagged Alliance, a także Chaser czy Aion: The Tower of Eternity. Obecnie w zespole trwają ostatnie szlify polskiej wersji gry PT Boats - symulatora okrętów wojennych.

Dowiedz się więcej:

- http://www.ironsquad.pl/news141/6-lat-temu-powstal-iron-squad/
- http://www.ironsquad.pl/ankieta.php

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: