Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Iron Squad - w trakcie tłumaczenia gry Chaser

Iron Squad - w trakcie tłumaczenia gry Chaser - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Iron SquadZespół Iron Squad poinformował o pomyślnym zakończeniu etapu tłumaczenia gry Chaser, która jest ich pierwszym projektem wybiegającym poza kultową serię Jagged Alliance. Wedle informacji zawartych na stronie grupy, obecnie wprowadzana jest korekta oraz trwają przygotowania do beta testów. Wszystko to w ciągu zaledwie 3 tygodni, choć ww. gra, jak na FPSa, zawiera bardzo dużo tekstu. I choć nie zdradzono daty publikacji najnowszego spolszczenia, to z całą pewnością można liczyć iż nastąpi to w niedługim czasie.

Chaser to gra zaliczana do gatunku FPS, z widokiem z oczu bohatera. Wcielamy się w niej w postać Johna Chasera, który zostaje ranny i traci przytomność w czasie jednej z tajnych operacji. Kiedy się budzi, jest już na stacji kosmicznej i nic nie pamięta. Niemal w tym samym czasie stacja zostaje zaatakowana przez agencję rządową. Rozpoczyna się ucieczka przed wrogiem i pogoń za prawdą...

Więcej informacji można znaleźć na stronie:
http://www.ironsquad.eu/index.php?readmore=100


Zdjęcia z najnowszej bety tłumaczenia gry Chaser:

Iron Squad - Chaser Iron Squad - Chaser Iron Squad - Chaser

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: