Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Internet Explorer 7 już w październiku

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
cracki do gier Na blogu poświęconemu przeglądarce Internet Explorer pojawiła się informacja, że finalna wersja IE7 ma się ukazać jeszcze w tym miesiącu. Kilka tygodni później przeglądarka w postaci uaktualnienia będzie dystrybuowana w ramach usług Aktualizacji automatycznych. Z tego powodu udostępniono dokumentację, która zawiera postępowanie w przypadku chęci zablokowania pobierania tej konkretnej aktualizacji - jeśli firmy lub użytkownicy uznają, że nie są jeszcze gotowe lub nie chcą migrować do Internet Explorer 7.

Microsoft uruchomił także dedykowaną witrynę wsparcia technicznego poświęconą wyłącznie nowej przeglądarce, gdyż jak pisze Scott Graff, product manager IE7: Compatibility, wciąż nie wszystkie strony wyświetlają się poprawnie i obok pracy programistów z Redmond wskazana jest również współpraca ze strony samych twórców witryn.

Internet Explorer 7 będzie dostępny dla legalnych użytkowników systemów Windows XP SP2, Windows XP 64-bit Edition i Windows Server 2003 SP1.

Źródło: www.dobreprogramy.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: