Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nieoficjalny Mega Patch do Fify 09 już w marcu

Nieoficjalny Mega Patch do Fify 09 już w marcu - 4.6 out of 5 based on 45 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

darmowy hosting obrazków Strona FIFASerwis.com zapowiedziała tegoroczną edycję Mega Patcha PL, który zobaczymy już na początku przyszłego miesiąca. Mega Patch to nieoficjalna łatka do gry FIFA 09 , przygotowana przez polskich fanów (załogę najstarszego polskiego serwisu o tej piłkarskiej serii). Coroczne odsłony tego fanowskiego uaktualnienia pojawiają się regularnie już od 9 lat. Co zobaczymy w samym rozszerzeniu?

darmowy hosting obrazków  darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków

Będzie ono zawierało uaktualnioną polską Ekstraklasę i wprowadzało prawdziwy system rozgrywek (awanse, baraże, spadki). Fani piłki nożnej otrzymają również dostęp do I Ligi polskiej, Pucharu Polski i Ekstraklasy oraz aktualnych składów na wiosnę 2009 roku. Ponadto, możemy spodziewać się uaktualnionej Reprezentacji Polski oraz Holandii. Pojawią się również nowe drużyny grające w europejskich pucharach, które nie zostały wzięte pod uwagę w podstawowej wersji gry.

Poza tym, łatka oferuje uaktualnione stroje, flagi i wiele innych. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie projektu. FIFA 09 pojawiła się na rynku w październiku ubiegłego roku, jak zwykle trafiając do wielu miłośników serii stworzonej przez Electronic Arts.

Fani gry zapewne pamiętają poprzednie odsłony tego ciekawego przedsięwzięcia. Warto dodać, że cały proceder jest zakrojony na szerszą skalę, gdyż pojawia się mnóstwo innych łatek do gry, wydawanych przez miłośników z całego świata. Możemy wśród nich znaleźć chociażby popularne face packi, czyli zestawy twarzy prawdziwych piłkarzy, czy rozszerzenia wzbogacające ten tytuł o nowe dźwięki, przedmioty i wiele innych elementów.

Na podstawie: gry-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: