Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Muzyczna rewolucja w sieci

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Muzyczny internetowy projekt Last.fm, czyli radio on-line z największą biblioteką muzyczną w internecie, wprowadza do swojej oferty nowe usługi.
Projekt Last.fm (www.last.fm) w sieci pojawił się trzy lata temu i posiada ponad 12 mln użytkowników. Każdy może stworzyć własne e-radio z ulubioną muzyką. Last ma jedną z największych baz muzycznych, a to głównie dlatego, że od początku przyjmuje nagrania od małych wytwórni i debiutujących muzyków. Z podobnych rozwiązań zaczynają korzystać tak nobliwe stacje jak BBC.

Jak podaje "Gazeta", Last.fm wprowadza do swojej oferty nową usługę - słuchając ulubionego artysty, będzie można dowiedzieć się, gdzie w najbliższym czasie wystąpi i kupić bilet na koncert. Obecnie portal przekierowuje na strony sprzedające płyty, oferuje słuchaczom bibliotekę z wizytówkami artystów oraz możliwość wymiany opinii o muzyce.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: