Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowy klient sieci BitTorrent - BitTyrant

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczenia do gier Uniwersytet Waszyngtoński stworzył nowego, kompatybilnego z protokołem BitTorrent klienta BitTyrant przeznaczonego do wymiany plików pomiędzy różnymi użytkownikami.

 Jak zapewniają twórcy, podczas testów ponad 100 klientów sieci BitTorrent, program wykazał się zwiększoną szybkością pobierania. W przypadku niektórych plików prędkość ściągnięcia w porównywaniu z innymi klientami była aż trzykrotnie większa. BitTyrant został oparty na modyfikacji aplikacji Azureus w wersji 2.5, będącej aktualnie jednym z najbardziej popularnych klientów obsługujących sieć BitTorrent. Wszystkie wprowadzone zmiany nie są widoczne gołym okiem, ponieważ dotyczą one wewnętrznej pracy programu. Wygląd programu jest identyczny jak Azureusa z opcjonalnym włączeniem statystyk dotyczących operacji wykonanych przez BitTyranta.

Wszystkich zainteresowanych projektem odsyłamy do strony domowej aplikacji, na której można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące BitTyranta. Stamtąd można również pobrać BitTyrant w wersji 1.0 dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.


Źródło: BitTyrant

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: