Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Skype 3.0 Beta

Skype 3.0 Beta - 3.3 out of 5 based on 6 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowe programy Na blogu najpopularniejszego komunikatora głosowego Skype, pojawił się przegląd możliwości najnowszej edycji programu oznaczonej jako 3.0 Beta.
Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się w oczy zaraz po zainstalowaniu Skype 3, to całkowicie odświeżony wygląd interfejsu programu. Kolejną zmianą, obok ulepszeń kosmetycznych, jest obsługa publicznych czatów stanowiąca jeden z najważniejszych elementów nowej serii. Umożliwiają one tworzenie i uczestnictwo w wieloosobowych konwersacjach poprzez Skype.

W komunikatorze dodano również zakładkę Live, w której znajdują się moderowane rozmowy (Skypecasts) pozwalające na dialog nawet z 100 użytkownikami na raz. To jednak nie wszystko, Skype dzięki swym dodatkom oferuje wiele licznych przydatnych narzędzi, w tym również gry, w które można grać nawet w trakcie rozmowy. Pełna lista nowości dostępna jest na blogu Skype.

Najnowszą wersje testową aplikacji Skype 3.0.0.106 Beta można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że nie jest to wersja stabilna i może powodować błędy.

Źródło: Skype

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: