Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nowości w dziale Darmowe Programy

Nowości w dziale Darmowe Programy - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

darmowe programy Nasz dział Darmowe Programy wzbogacił się o nowe, smaczne kąski:

BearShare 6
Darmowym program do bezpośredniej wymiany plików, działający w sieci Gnutella. Pozwala na współdzielenie i wyszukiwanie każdego typu plików, takich jak .mp3, .avi, .jpg, .mpg, itp. Aplikacja posiada wbudowany mechanizm przyspieszający proces pozyskiwania pliku.

OpenOffice.org 2.0.3

Darmowy pakiet biurowy, który jest jednym z lepszych konkurentów MS Office. W skład pakietu wchodzą aplikacje odpowiadające programom pakietu MS Office - Writer (edytor tekstów), Calc (arkusz kalkulacyjny), Base (bazy danych), Draw (program graficzny) oraz Impress (tworzenie prezentacji).

Foxit Reader 2.0

Darmowy, a przede wszystkim szybki program do odczytu plików w formacie PDF. Jego główną zaletą jest właśnie szybkość pracy. Każdy na pewno widział jak pliki otwiera Adobe Reader, który posiada wiele nigdy nieużywanych funkcji. Aplikacja ta posiada wszystkie potrzebne opcje tj. zaawansowane przewijanie tekstu, wyszukiwanie i kopiowanie tekstu, powiększanie całego dokumentu na cały ekran, a także dowolne powiększanie i pomniejszanie fragmentów dokumentu.

Projektowanie maszyn w szkołach
Są to aplikacje przydatnie do przedmiotów zawodowych w szkołach średnich o profilu mechanicznym. Za ich pomocą można wykonywać projekty konstrukcji mechanicznych np. dźwignika (podnośnika), węzła kratownicy czy przekładni zębatej w ramach przedmiotu „Podstawy konstrukcji maszyn” lub wykonywać obliczenia typowych części maszyn.Także do przedmiotów samochodowych, jak np. „Budowa pojazdów samochodowych” są przeznaczone proste aplikacje, za pomocą których można analizować własności trakcyjne (ruchowe) samochodu oraz dobierać parametry układu napędowego, obliczać silnik spalinowy itp.


Dział "Darmowe programy" na P24h.pl nie ma za zadania gromadzic wszystkich programów jakie istnieją na PC, tak jak to "próbują" robic inne strony z programami. P24h.pl dąży do tego, aby wśród  milionów programów wskazac Wam tylko najlepsze programy w danej kategorii (i w szczególności darmowe).

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: