Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Stunt Rally
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:

Gra Stunt Rally to emocjonujący symulator wyścigów rajdowych w dobrej oprawie graficznej 3D. Ta pozycja to gratka nie tylko dla amatorów szybkiej jazdy, ale również miłośników totalnego szaleństwa za kierownicą, albowiem autorzy projektu położyli spory nacisk na realistykę oraz fizykę prowadzenia samochodu.

Każdy z 10 dostępnych modeli wozów, będących jednocześnie odbiciem tych z rzeczywistości, prowadzi się inaczej i zachowuje inaczej w zależności od warunków drogowych, pogodowych oraz własnych, indywidualnych parametrów jezdnych.

Do wyboru mamy ponad 80 mocno zróżnicowanych tras. Ścigać możemy się zarówno zimą doznając wszelkich niedogodności związanych z tą porą jak również latem po asfalcie, piachu, żwirze czy leśnym podłożu. Trzeba przyznać, że twórcy projektu poszli o krok dalej przygotowując kilka totalnie odjechanych torów, na których oprócz emocji związanych z rywalizacją doznamy ekstremalnych wrażeń z jazdy po powykręcanych we wszystkich możliwych kierunkach drogach.

Mnogość tras, modeli samochodów, bogaty system kamer, możliwość rejestrowania swoich najlepszych czasów i najciekawszych momentów z gry, do tego rozbudowane możliwości konfiguracyjne oraz wiele innych atutów tego tytułu z pewnością zachęci do zabawy nie tylko fanów gier wyścigowych.

Wymagania:
- CPU z 2 rdzeniami
- GPU: minimum GeForce 9600 GT lub Radeon HD 3870 z Shader Model 3.0
- Systemy operacyjne: MS Windows XP/Vista/7

Uwaga:
Na stronie projektu znajduje się wersja gry dla systemu Linux.

Rozmiar:
185,5MB
Pobrań:
49
Licencja:
bezpłatna
Wersja:
najnowsza
Autor:
Nieznany
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
18 Feb 2012
Ocena:
Głosów:0

POWIĄZANE PLIKI

Zobacz wszystkie podobne pliki:

gatunek: Wyścigi samochodowe