Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Eleusis
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:

Eleusis to pierwszoosobowy survival horror, przenoszący nas do pozornie opuszczonej greckiej wioski, gdzie, starając się znaleźć schronienie, trafimy w samo centrum tajemniczych i niepokojących wydarzeń. Gra jest debiutancką produkcją niezależnego studia Nocturnal Works.

Osada, do której zabierze nas akcja gry, okazuje się siedliskiem wyznawców pogańskiego kultu, pragnących ożywić mroczne siły i wykorzystać ich niszczycielską moc dzięki starożytnemu rytuałowi. Staniemy więc przed trudnym zdaniem pozyskania ukrytej w przedwiecznych zagadkach wiedzy i powstrzymania kultystów przed realizacją ich niebezpiecznych planów. Musimy być jednak bardzo ostrożni, gdyż nie zabraknie chętnych, chcących nam w tej misji przeszkodzić. Jedynie dzięki własnemu sprytowi, odpowiedniej taktyce i zręczności może udać się nam doprowadzić całą historię do szczęśliwego finału.

Akcja gry ukazana jest w perspektywie pierwszoosobowej, a rozgrywka łączy w sobie mechanikę gry przygodowej – z naciskiem na eksplorację, poszukiwanie tropów i rozwiązywanie zagadek – z elementami klasycznego survival horroru. Poruszamy się w otwartym środowisku tytułowej wioski, by w miarę postępów fabuły uzyskiwać dostęp do kolejnych obszarów. Zagadki, z którymi będziemy musieli się zmierzyć, stoją na dość wysokim poziomie, a oparto je o rzeczywistą historię, mitologię i technikę starożytnej Grecji. Do obrony przed wrogami i czyhającymi na nas niebezpieczeństwami wykorzystywać będziemy rozmaite, znajdowane podczas gry obiekty, których zachowanie odwzorowano bardzo realistycznie dzięki zastosowaniu dopracowanego silnika fizycznego.

Eleusis stworzono w oparciu o Unreal Engine, co gwarantuje wysoką jakość oprawy. Realistyczna, w pełni trójwymiarowa grafika oraz efekty wizualne z pewnością wyróżniają grę na tle innych, niskobudżetowych produkcji niezależnych. Jednocześnie twórcy zadbali o prosty, intuicyjny interfejs, mroczną atmosferę oraz uzupełniającą rozgrywkę niepokojącą ścieżkę dźwiękową.

 photo graeleusis_9_zps8f53a580.jpg  photo graeleusis_8_zps2bdb6daf.jpg  photo graeleusis_5_zps8494bcf8.jpg  photo graeleusis_2_zps93957975.jpg

 Wymagania:
Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, Karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 GT lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Inne źródła pobierania dema:
Gamershell
IndieDB
Softpedia
GamesMonkey
GamesDot

opis za gry-online.pl

Rozmiar:
721MB
Pobrań:
7
Licencja:
demo
Wersja:
demo
Autor:
Nieznany
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
23 Oct 2013
Ocena:
Głosów:0