Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie GTA IV w finalnej wersji od Iron Squad

Spolszczenie GTA IV w finalnej wersji od Iron Squad - 4.4 out of 5 based on 36 votes
1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)

spolszczenie gta 4Zespół Iron Squad opublikował w niedzielę ostateczną wersję spolszczenia GTA IV. Jak czytamy na stronie zespołu, zmian nie zaszło wiele, lecz są bardzo ważne. Przede wszystkim, przetłumaczono pozostałości, które wcześniej zostały pominięte oraz przeprowadzono dodatkową korektę. Na koniec poprawiono instalator, który sprawiał liczne problemy z poprawnym zainstalowaniem aplikacji.

Przypomnijmy, że spolszczenie GTA IV przeszło długą drogę, aby znaleźć się na tym etapie. Odpowiadają za nie ekipy GTA Polska i PL Projekt, które przez prawie 2 lata wspólnie prowadziły prace. Udało im się niemal ukończyć tłumaczenie, lecz niestety pod koniec prac oba zespoły zaczęły się wykruszać, aby niedługo potem całkowicie zaniknąć. W styczniu tego roku zespół Iron Squad zobowiązał się dokończyć projekt i przejął dwa inne - The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony nad którymi prace wciąż trwają.

gta4_03gta4_04

Pobierz finalne spolszczenie: www.ironsquad.pl/downloads.php?cat_id=5&download_id=26
Dowiedz się więcej: www.ironsquad.pl/news177/publikujemy-spolszczenie-gta-iv-w-wersji-10/

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: