Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

W Dzień Dziecka Alan Wake do zdobycia!

W Dzień Dziecka Alan Wake do zdobycia! - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

aw.z.okazji.dzien dzieckaMamy dla Was specjalny prezent na Dzień Dziecka! Czeka na Was gra Alan Wake oraz dodatek Alan Wake's American Nightmare w wersjach cyfrowych na Steam. Grę wraz z dodatkiem zdobędzie osoba, która pierwsza napisze komentarz pod newsem, który ukaże się w Dzień Dziecka około godziny 19.00, czyli w porze dobranocki lub tuż przed nią ;) Nie zdradzimy, w której minucie dokładnie. Może o 18.58? A może o 19.12? Dlatego bądźcie czujni!

News będzie mnij więcej takiej treści:
"Kto chętny na klucz do gry Alan Wake?"

Wtedy wystarczy tylko jak najszybciej zamieścić pod nim dowolny komentarz, a osoba która będzie pierwsza otrzyma klucze Steam do gry oraz dodatku. Dlatego wymagane jest oczywiście prawidłowe podanie swojego adresu email (w polu "E-Mail") w formularzu służącym do komentowania (będzie on widoczny dla obsługi serwisu, a niewidoczny dla innych komentujących).

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: