Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wiersze, cytaty i rymy - warto mieć pod ręką

Wiersze, cytaty i rymy - warto mieć pod ręką - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Stale rozwijamy naszą bazę najlepszych programów uzupełniając ją o kolejne bardzo dobre pozycje. Przybyły 3 świeże pozycje do działu z programami w kategorii "Rozrywka".

Program Wierszownik to baza poezji polskiej i obcej oraz wierszy debiutanckich. Za jego pomocą odnajdziesz niemal wszystkie potrzebne wiersze, o których słyszałeś bądź usłyszysz na lekcjach języka polskiego. Wbudowana w program baza zawiera ok. 9 tysięcy różnych utworów.
wierszownik
Program CyTaT to zbiór cytatów i złotych myśli. Potrzebujesz opatrzyć własną pracę jakimś cytatem? Szukasz znanej sentencji na motto? Bez względu na motywy wypróbuj program CyTaT – bazę ponad 20 tysięcy różnych cytatów i sentencji.
cytat
Program Rymówka to dość nietypowa aplikacja dla wszystkich literatów i nie tylko. Pozwala ona łatwo znaleźć rymy do podanego słowa - korzystając z rozbudowanego słownika języka polskiego - nie pozwoli przeoczyć żadnej możliwości.
rymy
pobierzPobierz programy za darmo:
- Wierszownik
- CyTaT
- Rymówka
...lub zobacz setki innych najlepszych programów do pobrania.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: