Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Komórkowa etykieta

1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
spolszczeniaSamsung opublikował wyniki badań przeprowadzonych na użytkownikach telefonów komórkowych w Stanach Zjednoczonych dotyczące etykiety korzystania z komórek.

Więcej niż jeden na trzech Amerykanów jest zdania, że nie ma nic złego w rozmawianiu przez komórkę w restauracji. Odnośnie odbierania telefonu w innych miejscach (teatr, prywatne rozmowy, wśród grupy osób, np. w klasie podczas zajęć czy na pierwszej randce) wyniki zależą od wieku ankietowanych.

Rozmawianie przez telefon na pierwszej randce akceptuje 37 proc. nastolatków i 36 proc. dorosłych. Większe rozbieżności są w sytuacji zajęć szkolnych czy spotkania biznesowego: 10 proc nastolatków jest zdania, że można wtedy swobodnie używać telefonu. Podobnego zdania jest jednak tylko 3 proc dorosłych.

Podczas pierwszej randki i prywatnej rozmowy zgodę na odebranie telefonu wyraża 11 proc ankietowanych, a na rozmowę w teatrze - tylko 6 procent.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: