Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Elektroniczny kamerdyner

Elektroniczny kamerdyner - 3.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
darmowa bramka smsIRobot You Nuovo ZH100 to ciekawy projekt robota, którego głównym zadaniem jest opieka nad domem swojego właściciela oraz dotrzymywanie mu towarzystwa. Dzięki temu zyskał już reputację elektornicznego przyjaciela oraz kamerdynera.

Jak przyznaje producent, już sama rozmowa z humanoidalnym robotem ma być niepowtarzalnym doświadczeniem, chociaż nie precyzuje żadnych szczegółów na ten temat. Wiadomo jedynie, że Nuovo reaguje na wydawane polecenia oraz odtwarza ulubione melodie właściciela, podczas jego odpoczynku.

Ponadto jego dodatkową funkcją jest pilnowanie domu, podczas nieobecności domowników. Humanoid Nuovo zyskał już sympatię Japończyków, zas obecnie wkracza na rynek USA. Na kupno elektronicznego przyjaciela trzeba przeznaczyć 7 tys. dol.

Źródło: Media2.pl

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: