Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Nie ma szans na Pro Evolution Soccer 7!

Nie ma szans na Pro Evolution Soccer 7! - 4.1 out of 5 based on 7 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)
Pro Evolution Soccer 2008Wygląda na to, że gra, która miałaby mieć tytuł "Pro Evolution Soccer 7" nigdy się nie pojawi. W jej miejsce natomiast można oczekiwać... Pro Evolution Soccer 2008. Twórcy poszli w ślad za FIFĄ i zaczęli rocznikowo tytułować swoje gry. Konami potwierdza, że dzieło ukaże się tą jesienią na platformach PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD, PS2, PSP oraz Nintendo DS.
Co ma być hitem edycji? Specyficzne skrypty Sztucznej Inteligencji nazwane "Teamvision". Jedną z fajniejszych rzeczy będzie między innymi fakt, iż przeciwnik nauczy się dostosowywać do Twojej taktyki, a nawet jej przeciwdziałać. Dzięki temu zabiegowi między innymi defensywa komputera w końcu przestanie popełniać szkolne błędy w obrębie własnego pola karnego! Shingo Takatsuka twierdzi nieskromnie, że nowy PES z zaimplementowanym Teamvision przejdzie samego siebie.

Ponadto poprawiony zostanie system zachowań zawodników pozostających bez piłki - czyli rzecz, którą od paru sezonów jara się EA Sports - oferujący znacznie lepsze możliwości wystawiania się czy mylenia komputerowego rywala. Dodatkowo twórcy obiecują także ulepszone opcje trenerskie i taktyczne (na przykład możliwość wybrania liczby zawodników stojących w murze oraz tego, kto dokładnie ma się w nim znaleźć).

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: