Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Recenzja kultowej gry Silent Hill na naszym portalu!

Recenzja kultowej gry Silent Hill na naszym portalu! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Silent-Hill-recenzja-gry 2Lada dzień czeka nas premiera już 6. odsłony gry z serii Resident Evil tymczasem Kyuukei przygotował dla nas recenzję pokrewnej tematycznie, wiecznie żywej gry Silent Hill. Pomimo 13 lat od premiery pierwszej części Silent Hilla gra nadal zachwyca i dużym błędem byłoby przynać się, że nie grało się w ten tytuł. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z tym kultowym dziełem, to swoją przygodę rozpocznij od przeczytania i ocenienia recenzji gry Silent Hill na naszym portalu!

 

TY-napisz-recenzje-gryLubisz jakąś grę i chciałbyś napisać jej recenzję? A może nie zgadzasz się z opinią na temat już zamieszczonej recenzji i chciałbyś napisać swoją własną? Nie zwlekaj - napisz recenzję gry i wyślij ją na Portal24h.pl! Szczegóły znajdziesz w dziale z Recenzjami Gier.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: