Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Gra 1916 - podczas spaceru z oderwaną nogą w dłoni...

Gra 1916 - podczas spaceru z oderwaną nogą w dłoni... - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

gra 1916 do pobraniaGra 1916 - Der unbekannte Krieg to mroczna, tajemnicza i całkowicie darmowa gra z gatunku przygodówek, którą określić można mianem horroru.

Wcielamy się w postać żołnierza, który w wyniku bezpośredniego kontaktu z gazem musztardowym zaczyna widzieć koszmarne stworzenia. Przygodę rozpoczynamy w opustoszałym okopie, gdzie przyjdzie nam natknąć się na zwłoki martwych współtowarzyszy. Wędrując dalej spotkamy pierwszą z kreatur. Świat w którym przyjdzie nam funkcjonować, prezentuje posępne oblicze. Czarno-białe otocznie potęguje poczucie zagrożenia, a słyszalne niezidentyfikowane dźwięki oraz dochodzące nie wiadomo skąd chichoty, sprawiają, że włos jeży się na głowie. Akcja ukazana została z punktu widzenia osoby pierwszej, dzięki czemu mamy możliwość lepiej wczuć się w nieprzeciętny klimat tejże gry. Pod względem graficznym jak i dźwiękowym, 1916 - Der unbekannte Krieg, prezentuje się nad wyraz okazale, co w połączeniu z całością, daje nam produkt prawdziwie godny uwagi.

Pobierz za darmo grę 1916:
darmowe gry do pobrania  1916 - Der Unbekannte Krieg (59 MB)
...lub ściągnij inne darmowe gry z naszego działu Darmowe gry do pobrania.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: