Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Hail to the King baby! Premiera Duke Nukem Forever!

Hail to the King baby! Premiera Duke Nukem Forever! - 5.0 out of 5 based on 3 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

dnf_visual

"Oddaj cześć Królowi, dziecinko!" Tak niejednokrotnie Duke witał nas w trailerach gry Duke Nukem Forever. I w końcu dzisiaj możemy oddać mu cześć, gdyż po 12 latach oczekiwań i niepewności w końcu ma miejsce premiera gry (w USA za 4 dni). Pierwsze materiały na temat DNF pochodzą z targów E3 w 1998 r. Obiecano nam wtedy zadymy we wnętrzach kasyn w Las Vegas, przejażdżki łodzią, piękną laskę u boku Duka, dźwięk w systemie Dolby Digital Sound, obraz w formacie wide screen (:D) i wiele innych rzeczy, które będziecie mogli teraz sami zweryfikować.

O wielu innych obietnicach przeczytacie w zdjęciach fragmentów bardzo, zakurzonego już dawno nieistniejącego czasopisma "New S Service" ze stycznia 2000 r., w którym to pojawiła się zapowiedź Duke Nukem Forever:
"[...]to gra, na którą wierni fani czarnego humoru czekają już latami, a nieżyczliwi ludzie śmieją się z nich, że będą czekali na nią ZAWSZE (ang. FOREVER). Na szczęście w tym miesiącu nastąpił przełom w tej dziedzinie[...]" (przypomnijmy, że miesiącem tym był styczeń w 2000 roku!)
oraz przeczytamy też, że:
"[...]Duke był grubianinem, ale nie chamem, charakteryzowało go niewybredne poczucie humoru, aczkolwiek żarty były na wskroś inteligentne.[...]"

W czasopiśmie znajdziemy również wiele screenów z pierwszych wersji gry! Czy uda Wam się zrobić w premierowej wersji DNF podobne zdjęcie? Dacie rade odszukać niektóre z tych lokacji i postaci, a może one już nie istnieją w wersji finalnej? Spróbujcie i wyślijcie nam lub zamieśćcie w komentarzu!

1_ss.okladka2_ss.spis3_ss.zapowiedz

Pobierz skany powyższych 3 stron czasopisma stąd.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: