Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Wspomnienia: Powrót do złotych czasów NFSa - najlepsze części gry!

Wspomnienia: Powrót do złotych czasów NFSa - najlepsze części gry! - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

534732W całym cyklu serii gier Need for Speed najstarsi fani wyróżniają dwie ery, etapy. Udaną erę z niesamowitym klimatem obejmującą NFS 1 do NFS 5 Porsche Unleashed włącznie i drugą erę, w której NFS niestety stracił swój klimat, rozpoczynającą się od NFS Hot Pursuit II i dalej serię klonów Undergroundów. Podobno ekipa tworząca grę NFS Hot Pursuit II tuż po premierze została "zwolniona" ze względu na niski poziom tego tytułu (do dzisiaj uznawana przez wielu za najgorszą część serii). Pierwszą erę z drugą można powiedzieć, że łączy jedynie tytuł serii. Niestety Undergroundy i nowsze tytuły nie zachowały niemal nic ze świetnego klimatu NFSów, który dotychczas zachwycał fanów (dobry model jazdy, zróżnicowane tory, prezentacje prawdziwych samochodów, widok zza kierownicy itd.). Undergroundy zyskały jednak nowe rzesze fanów, fanów wiejskiego tuningu samochodów, który to o dziwo nie miał żadnego (!) wpływu na jazdę samochodu, fanów "klockowego" modelu jazdy i błyszczących elementów otoczenia (świecąca, "lustrzana" droga w Carbonie nawet w ciemnościach). Czy kiedyś jeszcze doczekamy się powrotu prawdziwego klimatu "żądzy prędkości"? Oby!

Warto zapoznać się z najlepszymi częściami NFSa. Dlatego dodaliśmy ich wersje demonstracyjne do naszej bazy. Jednak ze względu na wiek tytułów, na pewno nie obejdzie się bez większych lub mniejszych problemów z uruchomieniem ich pod najnowszymi systemami, dlatego uważnie czytajcie nasze uwagi dotyczące uruchomienia każdego tytułu (w opisie dema).

215480326219206245nfshs169993

Pobierz dema najlepszych gier NFS:
- Need for Speed: Porsche 2000 (demo)
- Need for Speed 4: Road Challenge (demo)
- Need for Speed III: Hot Pursuit (demo)
- Need for Speed II SE (demo)
- Need for Speed II (demo)
- Need for Speed, The (demo)

A jaki był Twój pierwszy NFS? Napisz!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: