Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Gra Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy za darmo!

Gra Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy za darmo! - 4.7 out of 5 based on 21 votes
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

gra do pobrania Kilka dni temu na serwisie Fileplanet pojawiła się pełna wersja gry Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy. Co w tym dziwnego? Już spieszymy z odpowiedzią - otóż każdy może ściągnąć ową grę za darmo! Wystarczy tylko założyć konto na serwisie Fileplanet (oczywiście za darmo) i obejrzeć kilka reklam po uruchomieniu gry. Jedyną przeszkodą, szczególnie dla osób z wolnym łączem, może być rozmiar produktu - ściągany plik instalacyjny "waży" ponad 2,5GB. Z tego powodu polecamy program Fileplanet Download Manager, dzięki któremu cały proces ściągania jest o wiele przyjemniejszy (np: nie musimy czekać w kolejce).

 

Grę studia Midway, która otrzymała bardzo wysokie oceny od najlepszych serwisów internetowych i tym samym stała się jedną z lepszych gier akcji roku 2005, możemy pobrać z tej strony.    


Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: