Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Bigfoot 4x4 Challenge
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:

BigFoot 4x4 Challenge to świetna samochodówka wyzwalająca niezwykle wiele emocji. Bierzemy udział w wyścigach samochodów z powiększonymi kołami.

Mamy tutaj dostępne dwie konkurencje: standardowe wyścigi, których trasa jest wyznaczona przez świetlne oznaczenia widoczne z daleka oraz walka o flagę. Obie konkurencje oznaczają szybką jazdę po bardzo nieregularnym terenie pełnym kałuż, bagienek i innych zbiorników wodnych, dodatkowo mamy tu niesamowicie dużo bardzo wysokich pagórków, muld i dużych kamieni oraz skał. Cały teren wypełniają krzewy oraz drzewa. To wszystko powoduje, że trasa jest bardzo trudna.

Pierwszym etapem jest wybór samochodu. To ważne bo dany profil nie ma możliwości jego zmiany (można jednak zawsze utworzyć nowy profil z innym autem). Kolejną rzeczą jest wybór wyścigów, w których chcemy wziąć udział. Są różne stopnie trudności oraz mamy różne wygrane pieniężne. Jak tylko uda nam się zająć wysoką pozycje możemy liczyć na mniejszą lub większą nagrodę. Zarobione pieniądze możemy przeznaczyć na ulepszenie auta.

 Możemy wziąć udział w jednym z dostępnych na planszy wyścigów. Wysokość wygranej zależy w sporym stopniu od trudności wyścigu. Jeśli wybierzemy wyścig za flagą to należy kierować się za autem posiadającym flagę i starać się ją przejąć poprzez najechanie auta z zamocowaną flagą. Jak tylko uda się nam ją zdobyć, to musimy ją jak najdłużej utrzymać. Wygrywa ten kto będzie miał flagę przez jak najdłuższy czas.
 Drugą konkurencją są klasyczne wyścigi. Musimy jako pierwsi dotrzeć do mety, do której drogę wyznaczają półokrągłe bramy świetlne.

W każdym z wyścigów jest duże zamieszanie z uwagi na wszechstronność pojazdów biorących w nich udział. Duże koła są cechą większości samochodów tej gry i umożliwiają wzajemne najeżdżanie na siebie aut co dodatkowo utrudnia wyścig.

Choć sama grafika i jej detale jest dosyć oszczędna to jednak widok czasem potrafi zawrócić w głowie. Dodatkowo można wybierać grafikę z pełnej gamy różnych rozdzielczości tak żeby ją dostosować do posiadanego monitora.

Wymagania gry:
Procesor: Pentium lub Core 2 Duo
System: XP, Vista, Windows 7, Windows 8

Rozmiar:
20,5MB
Pobrań:
696
Licencja:
pełna wersja gry
Autor:
Nieznany
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
12 Apr 2013
Ocena:
Głosów:0