Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Żulionerzy NewGeneration
POBIERZ

Zdjęcie:

Opis:

Żulionerzy NewGeneration (Żulionerzy NG) - to parodia popularnego programu TV 'Milionerzy'. W Żulionerach prowadzącym jest Żulbert Hurbański, a nagrodą są odpowiednio duże ilości butelek 'spirolu'. Odpowiadasz na pokręcone pytania wybierając z równie dziwnych odpowiedzi. Do pomocy masz 3 koła ratunkowe (Połówka, Telefon Do Meliny i Ściepa Publiczności). Działają tylko z pozoru podobnie do telewizyjnego odpowiednika: 'połówka' kasuje 2 nieprawidłowe odpowiedzi, 'telefon do meliny' umożliwia zadzwonienie do pijanych kumpli, którzy ze względu na duże upojenie alkoholowe często się mylą, a ostatnie koło ratunkowe 'ściepa publiczności' jest równie pomocne, tyle że pijanych osób jest znacznie więcej :-). W tle przygrawa nam klimatyczna muzyczka w klimatach disco polo pt. 'Wino, wino' zespołu Volare. Upojnie polecamy!

UWAGA:
Tylko na Portal24h.pl wraz z sama grą w najnowszej wersji NewGeneration pobieracie również Edytor Pytań oraz utwór mp3 grający w tle gry pt. 'Wino, Wino' zespołu Volare!

Gra Żulionerzy do pobrania za darmo Gra Żulionerzy do pobrania za darmo Gra Żulionerzy do pobrania za darmo
Problem z uruchomieniem gry na Windows XP/Vista/7?
Spróbuj trybu kompatybilności z Windows 98 dostępnym pod prawym przyciskiem myszki>zakładka: Właściwości
 
Wymagania zalecane gry Żulionerzy:
Żulionerzy NG nie są zbytnio wymagającym produktem. Do uruchomienia i komfortowego grania wystarczy sprzęt sprzed kilku lat, czyli jakieś Pentium IV 2.2GHz albo ewentualnie w miarę możliwości Pentium 166, 32MB RAMu, karta graficzna (musi obsługiwać 640x480 w trybie większym niż 8 bitów, czyli 256 kolorów) i karta muzyczna (nie wiadomo czy sie bez tego obejdzie czy nie). Nie za dużo jak na taką masę wyczesanej zabawy :))
- Inne: myszka, monitor, 2kg ziemniaków, stalowe nerwy (ew. wibrator analny)

Rozmiar:
5,812.99 Kb
Pobrań:
627
Licencja:
darmowa
Wersja:
NewGeneration
Autor:
Ortalion Entertainment
Strona WWW:
Odwiedź stronę
Data dodania:
01 Oct 2012
Ocena:
Głosów:0