Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Spolszczenie do Race Drivcer GRID do pobrania

Spolszczenie do Race Drivcer GRID do pobrania - 4.0 out of 5 based on 4 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1 głos)

spolszczenie race driver gridDzisiaj znajdziecie u nas spolszczenie do gry Race Driver GRID wykonane przez niejakiego Bigdevil.Spolszczenie obejmuje 99% tekstów w grze. Niestety w tłumaczeniu brak jest polskich znaków, ale jak zapewnia sam autor być może niedługo i ta niedogodność zostanie rozwiązana. Zapraszamy do pobierania spolszczenia do gry Race Driver GRID oraz do jego oceniania i komentowania!

019010

Pobierz spolszczenie do gry Race Driver GRID:
darmowe gry do pobrania Race Driver GRID
...i zobacz też inne spolszczenia do gier z działu Spolszczenia do Gier.

Wykonałeś spolszczenie i chcesz z nim trafić do jak największego grona odbiorców? A może właśnie jakieś tworzysz i chcesz opisać je na łamach Portal24h.pl? Prosimy o kontakt.
Portal24h.pl już od 10 lat nieprzerwanie tworzy, rozwija i wspiera polską scenę tłumaczeń gier m.in. udostępniając darmowe miejsce w naszym serwisie twórcom spolszczeń, jednocześnie będąc NAJstarszym, NAJwiększym i NAJpopularniejszym serwisem o tej tematyce. Graczu, GRAJ Z NAMI PO POLSKU!

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: