Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Neverwinter będzie po polsku już od 27 czerwca

Neverwinter będzie po polsku już od 27 czerwca - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

Dzisiaj ma miejsce spolszczenie neverwinteroficjalna data premiery gry Neverwinter. Firma Perfect World Entertainment (wydawca gry), ogłosiła, że polska wersja wspomnianej gry ukaże się za tydzień, czyli 27 czerwca.

Podczas przeprowadzonego ostatnio streamu z udziałem członków zespołu odpowiedzialnego za polską lokalizację Neverwinter dowiedzieliśmy się m.in., że produkcja jest już praktycznie na ukończeniu (wykonanych zostało 90% prac), oraz że nie zabraknie w niej dubbingu z udziałem profesjonalnych aktorów. Przekazano również, że wydawca nie planuje otworzenia osobnego serwera dedykowanego naszym rodakom, a udostępni jedynie opcję wyboru języka na pozostałych europejskich światach.

Choć rodzima edycja produkcji ma tymczasowo pozostawać w fazie otwartych beta-testów, nie powinno to w jakikolwiek wpływać na samą rozgrywkę – twórcy już dawno temu zapewnili, że wszystko, co osiągniemy i zdobędziemy w trakcie trwania ogólnodostępnych testów, pozostanie naszą własnością i nie zostanie usunięte po oficjalnej premierze.

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: