Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Jest polska wersja BioShock Infinite - Cenega bardziej zaskoczona niż gracze?

Jest polska wersja BioShock Infinite - Cenega bardziej zaskoczona niż gracze? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosy)

bioshock infinite spolszczenie do gryPrawie miesiąc temu informowaliśmy, że polski dystrybutor gry BioShocka Infinite firma Cenega oświadczył, że produkcja ukaże się w naszym kraju w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Tymczasem okazało się, że na PC... gra została jednak zlokalizowana!

Po uruchomieniu BioShocka Infinite PC na Steamie (gra jest zintegrowana z tą platformą) usługa Valve aktywuje polską edycję produkcji. Dzieło Kena Levine’a zostało zlokalizowane kinowo, co oznacza, że w trakcie rozgrywki dostępne są rodzime napisy.

Jak to w ogóle możliwe? Nie wiadomo, choć nieoficjalnie mówi się, że Cenega miała już gotową polonizację, ale 2K Games miało rzekomo nie zgodzić się na jej implementację (stąd oświadczenie sprzed miesiąca o braku rodzimej wersji). Jak widać ostatecznie fiirma Cenega jest chyba bardziej zaskoczona swoim spolszczeniem do gry niż sami gracze! Tak czy inaczej, powinniśmy się cieszyć — przy produkcjach takich jak BioShock Infinite, gdzie fabuła jest istotna, najlepiej GRAĆ PO POLSKU w edycję zlokalizowaną.

Zdjęcia z polskiej wersji gry:

bioshock spolszczenie do gry zdjecie 1bioshock spolszczenie do gry zdjecie 2

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: