Zaloguj

Zaloguj się na konto

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj moje dane

Adam Kornacki w polskiej wersji gry GRID 2

Adam Kornacki w polskiej wersji gry GRID 2 - 5.0 out of 5 based on 2 votes
1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (1 głos)

Gra adam.kornacki.grid.2.po.polskuGRID 2 będzie miała premierę w Polsce 31 maja, a wydawca juz teraz ruszył z kampanią reklamową na temat polskiego wydania i ujawnił, że graczom będzie towarzyszył Adam Kornacki.

Dziennikarz znany z TVN Turbo miał w swojej karierze również sukcesy w wyścigach samochodowych, a w najnowszej roli pomoże graczom w przebrnięciu przez kolejne etapy wirtualnej kariery jako wirtualny asystent udzielający cennych wskazówek. Co ważne polska wersja gry będzie dostępna na wszystkich platformach, czyli na pecetach oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

GRID 2 będzie kontynuować popularny cykl Race Driver, który od lat cieszył miłośników jazdy po torze. Gracze otrzymają bogaty garaż samochodów drogowych oraz wyścigowych zgrupowanych w różnych klasach wyścigowych. Codemasters zadbało o rozbudowaną kampanię oferującą możliwość wspinania się po szczeblach kariery. Niestety gra już zdołała wywołać kontrowersje związane z brakiem widoku z kokpitu, ale i tak wszystko wskazuje na solidną produkcję dla miłośników szybkiej jazdy.

pobierz.grid.2.spolszczeniespolszczenie.do.grid.2

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami dodających je osób. Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Komentarze nie na temat, obraźliwe oraz obniżające poziom serwisu będą usuwane. Komentarze osób niezalogowanych są publikowane dopiero po przejrzeniu ich przez moderację.
Zobacz jak mieć swój własny avatar w komentarzu.Zabezpieczenie anty-spamowe - wykonaj podane zadanie: